SKÅP/VITRINSKÅP nyrenässans 1800-talets slut

Bemålat, uppsvängt krön med låda, glasad dörr, lösa hyllplan, nedtill låda, längd 83, bredd 49, höjd 173 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Omarbetad. Färgbortfall.

Klubbat pris
2 700
240
250
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
28 jun 2019 20:53
2 700 SEK
28 jun 2019 20:52
2 500 SEK
28 jun 2019 20:52
2 400 SEK
28 jun 2019 20:30
2 200 SEK
28 jun 2019 20:29
2 000 SEK
28 jun 2019 20:29
1 900 SEK
28 jun 2019 20:29
1 800 SEK
28 jun 2019 20:29
1 700 SEK
28 jun 2019 16:52
1 600 SEK
21 jun 2019 10:26
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13