MONTERSKÅP, tidigt 1900-tal.

MONTERSKÅP, tidigt 1900-tal.

Monterskåp med stomme av mahogny, sidor, baksida och hyllor av glas. Längd 61, bredd 60, höjd 108 cm.

Smärre slitage och skador, repor, märken, spricka. Senare hyllplan av glas.

Klubbat pris
2 800
244
255
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
8 jul 2019 21:20
2 800 SEK
8 jul 2019 12:40
2 600 SEK
3 jul 2019 20:15
2 400 SEK
3 jul 2019 14:20
2 200 SEK
1 jul 2019 19:53
500 SEK