SERVIS ca 30 dlr Musselmalet Royal Copenhagen Danmark porslin 1900-talets andra hälft

Bestående av;
1 kaffekanna, modellnr 1202, höjd 29 cm,
1 sockerskål, modellnr 1113,
1 gräddkanna, modellnr 1032,
1 bricka, modellnr 1195,
1 par ljusstakar, modellnr 1138,
1 skål på fot, modellnr 1023,
1 fat, modellnr 1098,
11 kaffekoppar och 12 fat, modellnr 1035 (en nagg),
12 assietter, modellnr 1087.

Obetydligt ytslitage. Obetydligt nagg.

Klubbat pris
7 100
627
654
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
6 jul 2019 23:46
7 100 SEK
6 jul 2019 23:46
6 900 SEK
5 jul 2019 20:37
6 800 SEK
5 jul 2019 20:37
6 600 SEK
5 jul 2019 20:37
6 600 SEK
4 jul 2019 9:24
6 400 SEK
3 jul 2019 4:53
6 200 SEK
3 jul 2019 4:53
6 200 SEK
2 jul 2019 23:07
5 800 SEK
2 jul 2019 23:07
5 600 SEK
2 jul 2019 23:06
5 400 SEK
2 jul 2019 23:06
5 200 SEK
2 jul 2019 23:06
4 800 SEK
2 jul 2019 23:06
4 600 SEK
2 jul 2019 13:03
3 000 SEK
2 jul 2019 13:00
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13