SERVERINGSVAGN, 1940-tal

SERVERINGSVAGN, 1940-tal

Fanerad med alm. Handtag i metall, klädda med läderimitation. På gummihjul. Längd 87 cm, bredd 46 cm, höjd 58 cm.

Slitage. Fanerskador. Ranglig. Torkade hjul.

Klubbat pris
1 300
115
122
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
15 aug 2019 19:18
1 300 SEK
15 aug 2019 19:18
1 200 SEK
15 aug 2019 19:17
1 100 SEK
15 aug 2019 18:49
1 000 SEK
15 aug 2019 18:48
950 SEK
15 aug 2019 18:48
900 SEK
15 aug 2019 5:30
850 SEK
14 aug 2019 8:10
800 SEK
14 aug 2019 5:17
750 SEK
14 aug 2019 5:17
700 SEK
11 aug 2019 7:54
650 SEK
11 aug 2019 7:54
600 SEK
11 aug 2019 0:55
550 SEK
11 aug 2019 0:55
500 SEK
10 aug 2019 12:53
400 SEK
10 aug 2019 12:53
350 SEK
8 aug 2019 17:45
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79