Monica Backström

(Sverige, Född 1939)
Monica Backström
(Sverige, Född 1939)

MONICA BACKSTRÖM, 4 st, skulpturer, glas, Kosta Boda, signerade, 1900-talets andra hälft.

4 st glasskulpturer av Monica Bäckström. Ca.21 x 21 - 28 x 29 cm.

Slitage.

Klubbat pris
600
54
57
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 jul 2019 19:35
600 SEK
13 jul 2019 13:55
550 SEK
7 jul 2019 15:46
500 SEK
5 jul 2019 0:33
300 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95