LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal.

Balusterformade skaft med oktogonal fot. Höjd 19,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fäste mot fot med lagningar.

Klubbat pris
1 450
129
134
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
15 aug 2019 8:50
1 450 SEK
15 aug 2019 8:50
1 350 SEK
11 aug 2019 20:30
1 300 SEK
11 aug 2019 20:30
1 200 SEK
11 aug 2019 20:30
1 200 SEK
11 aug 2019 20:29
1 100 SEK
11 aug 2019 20:29
1 000 SEK
10 aug 2019 5:20
900 SEK
9 aug 2019 18:13
850 SEK
9 aug 2019 18:13
800 SEK
9 aug 2019 18:13
800 SEK
9 aug 2019 18:12
750 SEK
9 aug 2019 18:12
700 SEK
9 aug 2019 18:12
650 SEK
9 aug 2019 18:12
600 SEK
9 aug 2019 16:37
550 SEK
9 aug 2019 16:37
500 SEK
9 aug 2019 0:34
450 SEK
9 aug 2019 0:34
400 SEK
9 aug 2019 0:34
400 SEK
8 aug 2019 23:11
350 SEK
8 aug 2019 18:11
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57