SKÅP / SIDEBOARD, Kina, 1900-tal.

Två lådor samt dubbeldörrar med beslag i patinerad mässing. Rödlackerat. Längd 95 cm. Djup 43 cm. höjd 85 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
850
75
78
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
24 jul 2019 14:27
850 SEK
24 jul 2019 14:27
800 SEK
23 jul 2019 19:08
750 SEK
23 jul 2019 19:08
700 SEK
21 jul 2019 21:17
650 SEK
21 jul 2019 21:17
600 SEK
18 jul 2019 17:44
500 SEK
17 jul 2019 15:22
300 SEK