SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt

Fanerad. Front med dörr samt fack. Längd 46 cm. Djup 35 cm., Höjd 54 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Klubbat pris
400
38
43
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
1 jul 2019 6:17
400 SEK
30 jun 2019 15:34
350 SEK
27 jun 2019 14:13
300 SEK