1162188
Hans J Wegner
(1914-2007)

HANS J WEGNER, soffbord, modell "378", PP möbler, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Ek. Brännstämplad. Längd 70 x 70 cm, höjd 49 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H157
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 900
371
418
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 jul 21:43
3 900 SEK
12 jul 21:43
3 700 SEK
12 jul 21:40
3 410 SEK
12 jul 21:40
3 210 SEK
12 jul 21:39
3 200 SEK