BYRÅ, funkis, 1930-tal.

BYRÅ, funkis, 1930-tal.

Byrå fanerad med valnöt, tre lådor. Svartlackerad benställning. Dekorativa draghandtag av plast. Bredd 110, djup 41, höjd 65 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Krackelyr. En nyckelskylt saknas. Nyckel finns.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
12 jul 2019 23:50
350 SEK
9 jul 2019 23:00
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14