KAKELPLATTA 1800-tal, troligen Turkiet

Yttermått 35 x 35 cm, bemålad ram av trä.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
1 200
106
112
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 jun 2019 14:53
1 200 SEK
21 jun 2019 6:04
1 100 SEK
21 jun 2019 6:04
1 000 SEK
21 jun 2019 6:04
1 000 SEK
20 jun 2019 12:57
850 SEK
20 jun 2019 12:57
800 SEK
20 jun 2019 12:57
550 SEK
20 jun 2019 12:57
500 SEK
20 jun 2019 11:42
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13