Madeleine Pyk – en samling F769

BORD, allmoge, 18/1900-tal.

BORD, allmoge, 18/1900-tal.

Betsat trä, rektangulär skiva av furu. Svarvade kopplade ben. Längd 90, bredd 72, höjd 72 cm.

Bruksslitage, fläckar, smärre skador.

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
19 jul 2019 15:48
300 SEK