Madeleine Pyk – en samling F769

SLAGBORD, 1800-talets första hälft

Furu. Enkelgrindar. Bredd 118 cm, längd total 157 cm, höjd 75 cm.

Slitage. Fläckar. Torrsprickor. Märken. Fästen till skiva saknas. Senare rundningar på slag.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
6 aug 2019 18:39
2 200 SEK
6 aug 2019 18:39
2 000 SEK
5 aug 2019 15:25
1 800 SEK
4 aug 2019 11:38
1 355 SEK
2 aug 2019 22:19
1 255 SEK
1 aug 2019 21:23
700 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79