BORD empirestil 1900-talets början

Fanerat med bestad björk, svärtade detaljer, diameter 90, höjd 73 cm

Repor.

Klubbat pris
3 050
271
282
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 jun 2019 21:43
3 050 SEK
29 jun 2019 21:43
3 000 SEK
29 jun 2019 21:43
2 750 SEK
29 jun 2019 21:43
2 550 SEK
29 jun 2019 21:42
2 250 SEK
29 jun 2019 21:42
2 050 SEK
29 jun 2019 21:42
1 850 SEK
29 jun 2019 21:42
1 750 SEK
29 jun 2019 21:41
1 615 SEK
29 jun 2019 21:41
1 515 SEK
29 jun 2019 21:41
1 410 SEK
29 jun 2019 21:41
1 310 SEK
29 jun 2019 21:41
1 210 SEK
29 jun 2019 21:41
1 110 SEK
23 jun 2019 14:39
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13