BORD empirestil 1900-talets början

Fanerat med bestad björk, svärtade detaljer, diameter 90, höjd 73 cm

Repor.

Klubbat pris
3 050
268
285
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 jun 2019 21:43
3 050 SEK
29 jun 2019 21:43
3 000 SEK
29 jun 2019 21:43
2 750 SEK
29 jun 2019 21:43
2 550 SEK
29 jun 2019 21:42
2 250 SEK
29 jun 2019 21:42
2 050 SEK
29 jun 2019 21:42
1 850 SEK
29 jun 2019 21:42
1 750 SEK
29 jun 2019 21:41
1 615 SEK
29 jun 2019 21:41
1 515 SEK
29 jun 2019 21:41
1 410 SEK
29 jun 2019 21:41
1 310 SEK
29 jun 2019 21:41
1 210 SEK
29 jun 2019 21:41
1 110 SEK
23 jun 2019 14:39
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

249. Axel Einar Hjorth, Fåtölj, "Madame", Nordiska Kompaniet ca 1930.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK