Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)

BERTIL VALLIEN, glasskulpturer, 7 st, Kosta Boda, signerade

Olika former och färger. Höjd 3-8 cm.

Flertalet nagg.

Formgivare

Klubbat pris
750
67
71
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
30 jul 2019 19:26
750 SEK
30 jul 2019 18:35
700 SEK
30 jul 2019 17:56
650 SEK
24 jul 2019 9:07
600 SEK
24 jul 2019 9:07
600 SEK
23 jul 2019 16:40
450 SEK
23 jul 2019 16:39
400 SEK
23 jul 2019 16:39
400 SEK
22 jul 2019 21:06
350 SEK
22 jul 2019 20:47
300 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79