Madeleine Pyk – en samling F769

BYRÅ, 1930-tal.

BYRÅ, 1930-tal.

Fanerad med bland annat alm och palisander. Intarsiadekor. Tre lådor. Bredd 100, djup 42.5, höjd 65 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken. Nyckel finns.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
27 jun 2019 19:57
1 000 SEK
27 jun 2019 19:57
900 SEK
27 jun 2019 19:56
800 SEK
27 jun 2019 19:56
700 SEK
27 jun 2019 19:56
600 SEK
27 jun 2019 19:52
500 SEK
27 jun 2019 19:52
400 SEK
25 jun 2019 21:59
300 SEK