1162739
SPEGEL, Onyx, 1900-talets andra hälft.
Spegel, onyx, 1900-talets andra hälft.

Spegel med ram i onyx samt mässingsdekor, 80 x 54 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
1 611
151
167
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
24 jul 20:22
1 611 SEK
24 jul 20:21
1 511 SEK
24 jul 20:21
1 500 SEK
24 jul 20:18
1 411 SEK
24 jul 20:18
1 311 SEK