URNOR MED LOCK, ETT PAR, porslin Kina 1900-talets första hälft.

Höjd 30 cm.

Smärre slitage.

100
1 054
114
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
10 aug 2019 2:22
100 EUR
8 aug 2019 13:51
60 EUR
5 aug 2019 15:33
50 EUR