SKÅP, 1800-talets första hälft.

Målat. Tudelat. Överdel med ett par dörrar, bakomliggande hyllplan samt skedhylla. Underdel
med pardörrar, bakomliggande hyllplan samt två lådor. Beslag av mässing. Bredd 116 cm, djup 48,5 cm, höjd 225 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor.

Klubbat pris
4 601
408
426
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 jun 2019 14:11
4 601 SEK
29 jun 2019 14:11
4 600 SEK
29 jun 2019 14:11
4 400 SEK
29 jun 2019 14:11
4 200 SEK
29 jun 2019 1:34
4 000 SEK
29 jun 2019 0:03
3 700 SEK
26 jun 2019 18:45
3 500 SEK
26 jun 2019 6:35
2 500 SEK
23 jun 2019 8:17
1 800 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79