Madeleine Pyk – en samling F769

GUNGSTOL,Italien, 1900-talets andra hälft

Stomme i kromat stålrör. Flätad sittdel. Sitthöjd ca 47 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 100
199
228
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
2 jul 2019 21:55
2 100 SEK
2 jul 2019 21:55
2 020 SEK
2 jul 2019 21:55
1 920 SEK
2 jul 2019 21:55
1 820 SEK
2 jul 2019 21:54
1 720 SEK
2 jul 2019 21:54
1 620 SEK
2 jul 2019 19:37
1 520 SEK
2 jul 2019 19:37
1 500 SEK
2 jul 2019 19:30
1 100 SEK
26 jun 2019 22:11
1 000 SEK
26 jun 2019 7:25
500 SEK
25 jun 2019 22:31
300 SEK