KRUCIFIX, 1800-talets andra hälft.

Krucifix av målat trä och gips. 67 x 32 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Klubbat pris
850
78
81
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jul 2019 19:16
850 SEK
10 jul 2019 19:16
800 SEK
10 jul 2019 19:16
800 SEK
9 jul 2019 22:53
500 SEK
8 jul 2019 21:55
450 SEK
4 jul 2019 12:50
351 SEK
4 jul 2019 12:50
301 SEK
2 jul 2019 11:07
300 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?