Arne Jones E1299

ISHINK/CHAMPAGNEKYLARE, tenn, CG Hallberg, 1933.

Reliefdekor av skepp. Med hänklar. Höjd 17, diameter 22 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
27 jun 2019 19:39
2 600 SEK
27 jun 2019 19:39
2 400 SEK
25 jun 2019 20:06
2 300 SEK
25 jun 2019 20:06
2 100 SEK
25 jun 2019 19:08
1 700 SEK
24 jun 2019 22:16
1 600 SEK
24 jun 2019 22:16
1 500 SEK
24 jun 2019 16:48
1 400 SEK
24 jun 2019 16:48
1 300 SEK
23 jun 2019 20:51
1 200 SEK
23 jun 2019 20:51
1 100 SEK
22 jun 2019 19:42
1 000 SEK
20 jun 2019 19:25
700 SEK
20 jun 2019 14:32
300 SEK