1163272
Hertha Bengtson
(1917-1993)

HERTHA BENGTSON, vaser 3 st, stengods. Rörstrand.

Signerade. Höjd 11-32 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 600
152
172
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
10 jul 20:16
1 600 SEK
10 jul 17:21
1 500 SEK
6 jul 21:13
555 SEK
5 jul 16:13
500 SEK
5 jul 9:36
450 SEK