Madeleine Pyk – en samling F769

TAKLAMPA, Art Déco, 1920-30-tal

Patinerad metall. Tre ljusarmar med hängade kläppar. Ljusa textilskärmar medföljer. Höjd 68 cm, diameter ca 40 cm.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad. Anlupen.

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
21 jul 2019 11:11
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79