SOFFA, 1900-talets andra hälft.

Helstoppad soffa med två lösa sittdynor. Träfötter. Längd 175, bredd 100, sitthöjd ca 50, höjd 80 cm.

Slitage och smärre skador.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
25 jul 2019 20:06
550 SEK
25 jul 2019 20:06
500 SEK
25 jul 2019 20:06
500 SEK
25 jul 2019 20:06
450 SEK
25 jul 2019 20:06
400 SEK
24 jul 2019 21:26
350 SEK
18 jul 2019 13:01
300 SEK