SKULPTUR - KOTA, GABON, 1900-tal

Trä, mässing och koppar. Höjd ca 48 cm.

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
2 600
236
247
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
30 jun 2019 21:59
2 600 SEK
30 jun 2019 21:59
2 400 SEK
30 jun 2019 21:56
2 300 SEK
30 jun 2019 21:56
2 100 SEK
30 jun 2019 21:56
2 100 SEK
30 jun 2019 21:56
1 900 SEK
30 jun 2019 21:55
1 800 SEK
30 jun 2019 21:55
1 700 SEK
30 jun 2019 21:55
1 600 SEK
30 jun 2019 21:55
1 500 SEK
30 jun 2019 21:54
1 400 SEK
30 jun 2019 19:02
1 300 SEK
30 jun 2019 19:02
1 200 SEK
21 jun 2019 5:45
1 100 SEK
20 jun 2019 12:43
1 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46