1163462
FÅTÖLJER, ett par, Sverige, 1900-talets mitt.

Helstoppade fåtöljer med tygklädsel, lös sittdyna och resårsits. Ben av bok. Sitthöjd 38, höjd 85 cm.

Senare klädsel. Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 950
471
531
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
4 jul 18:15
4 950 SEK
4 jul 18:14
4 750 SEK
4 jul 18:14
4 700 SEK
4 jul 18:14
4 500 SEK
4 jul 18:13
4 300 SEK