BYRÅ, Amsterdamskolan, Holland, 1920-tal

Fanerad med ek. Nedtill med skåpsdörrar och bakomliggande hyllplan samt lådor. Mitt del med glas. Bredd 135, djup 45, höjd 104 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Maskstungen. Fläckar. Torrsprickor.

Klubbat pris
3 200
279
292
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 jun 2019 18:58
3 200 SEK
19 jun 2019 18:13
3 000 SEK