Madeleine Pyk – en samling F769

SLAGBORD, 1800-talets mitt

SLAGBORD, 1800-talets mitt

Målat. Enkelgrindar. Bredd 107 cm, längd 185 cm, höjd 81 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Färgbortfall. Mindre avslag.

Klubbat pris
2 000
190
218
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
2 jul 2019 13:27
2 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79