1163839
SLAGBORD, 1800-talets mitt

Målat. Enkelgrindar. Bredd 107 cm, längd 185 cm, höjd 81 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Färgbortfall. Mindre avslag.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
190
214
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
2 jul 13:27
2 000 SEK