SÄNGBORD, Art deco, 1930/40-tal.

Fanerade med alm. En låda samt dörr med bakomliggande förvaring. Bredd 55, djup 35, höjd 51 cm.

Slitage. Märken. Fanerskador. Repor.

Klubbat pris
1 500
133
140
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 aug 2019 15:39
1 500 SEK
3 aug 2019 12:00
1 200 SEK
1 aug 2019 21:20
1 010 SEK
30 jul 2019 14:19
500 SEK