VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.

VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.

Skåp fanerat med mahogny, två dörrar med bakomliggande hyllor, två lådor. Bredd 112, djup 50, höjd 189 cm. Nyckel finns.

Skador och slitage. Dörr svår att öppna och stänga.

Klubbat pris
3 100
275
287
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 jul 2019 19:50
3 100 SEK
21 jul 2019 19:48
2 900 SEK
21 jul 2019 19:48
2 700 SEK
21 jul 2019 19:47
2 500 SEK
21 jul 2019 19:47
2 300 SEK
21 jul 2019 19:47
2 100 SEK
21 jul 2019 19:47
2 000 SEK
21 jul 2019 19:46
1 900 SEK
21 jul 2019 19:43
1 800 SEK
21 jul 2019 19:42
1 700 SEK
21 jul 2019 19:39
1 600 SEK
21 jul 2019 19:39
1 500 SEK
21 jul 2019 19:38
1 400 SEK
21 jul 2019 19:38
1 300 SEK
21 jul 2019 17:19
1 200 SEK
20 jul 2019 21:26
1 100 SEK
18 jul 2019 9:47
1 000 SEK