FÅTÖLJ 1960-tal möjligen IKEA

FÅTÖLJ 1960-tal möjligen IKEA

Helstoppad, lös sittdyna, sitthöjd ca 40, armstöd 52, total höjd 100 cm

Åldersrelaterat slitage. Något torr stoppning i sittdyna.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
30 jun 2019 21:29
2 400 SEK
30 jun 2019 21:07
2 200 SEK
30 jun 2019 20:24
2 000 SEK
30 jun 2019 20:20
1 900 SEK
30 jun 2019 20:10
1 800 SEK
30 jun 2019 19:55
1 700 SEK
30 jun 2019 13:31
1 600 SEK
29 jun 2019 21:56
1 500 SEK
29 jun 2019 14:39
1 400 SEK
29 jun 2019 0:09
1 300 SEK
25 jun 2019 22:38
1 200 SEK
25 jun 2019 21:21
1 000 SEK
24 jun 2019 11:52
500 SEK
21 jun 2019 13:03
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13