Madeleine Pyk – en samling F769

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Målad byrå med tre lådor. Bredd 86, djup 48, höjd 87 cm.

Renoverad och kompletterad med senare målning. Slitage.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 jun 2019 13:14
2 700 SEK
22 jun 2019 13:14
2 500 SEK
22 jun 2019 13:14
2 400 SEK
22 jun 2019 13:13
2 200 SEK
22 jun 2019 10:05
2 000 SEK
20 jun 2019 17:31
1 800 SEK
20 jun 2019 15:54
1 000 SEK
15 jun 2019 16:56
700 SEK