Gunnel Sahlin

(Sverige, Född 1954)
Gunnel Sahlin
(Sverige, Född 1954)

GUNNEL SAHLIN, skål, glas, signerad. Orrefors Unique.

Gröntonat glas, undersidan märkt med KOSTA BODA UNIQUE 8306-091. Längd 29,5 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
2 300
218
250
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
16 jul 2019 17:27
2 300 SEK
16 jul 2019 17:26
2 100 SEK
16 jul 2019 17:26
2 000 SEK
16 jul 2019 17:26
1 600 SEK
16 jul 2019 16:49
1 500 SEK
14 jul 2019 21:19
1 100 SEK
14 jul 2019 11:00
1 000 SEK
13 jul 2019 23:06
350 SEK