BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Målad byrå med tre lådor. Bredd 86, djup 48, höjd 87 cm.

Renoverad och kompletterad med senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
174
182
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jun 2019 13:01
2 000 SEK
20 jun 2019 18:26
1 800 SEK
17 jun 2019 20:05
1 700 SEK
17 jun 2019 14:54
1 500 SEK
16 jun 2019 13:03
1 000 SEK