Madeleine Pyk – en samling F769

KARMSTOLAR, ett par, Ligna, 1900-talets andra hälft.

Böjträ i bok. Rund rottingsits. Sitthöjd c:a 46 cm. Höjd till karmar c:a 70 cm.

Smärre bruksslitage.

Klubbat pris
2 808
266
305
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
21 jun 2019 22:51
2 808 SEK
20 jun 2019 10:28
2 608 SEK
20 jun 2019 10:28
2 500 SEK
19 jun 2019 19:17
2 400 SEK
19 jun 2019 12:30
2 200 SEK
19 jun 2019 12:30
2 000 SEK
19 jun 2019 12:30
2 000 SEK
18 jun 2019 20:09
1 900 SEK
18 jun 2019 19:14
1 800 SEK
18 jun 2019 8:21
1 600 SEK
17 jun 2019 22:51
1 400 SEK
17 jun 2019 17:14
1 300 SEK
17 jun 2019 16:59
1 000 SEK
17 jun 2019 8:40
700 SEK
17 jun 2019 7:43
600 SEK
16 jun 2019 20:49
500 SEK
16 jun 2019 9:50
450 SEK
15 jun 2019 8:56
300 SEK