1164604
FÅTÖLJER, ett par, 1930-40-tal.
FÅtÖljer, ett par, 1930 40 tal

Helstoppade med tygklädsel. Längd ca 103, bredd ca 90, sitthöjd ca 40, höjd ca 80 cm vardera.

Slitage och smärre skada. Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H64
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
93
103
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
4 aug 18:33
1 000 SEK
1 aug 20:33
450 SEK
1 aug 20:04
400 SEK
31 jul 11:30
300 SEK