Madeleine Pyk – en samling F769

BYRÅ MED VITRINSKÅP, 1900-talets början

Bonad björk. Fyra lådor med draghandtag av mässing. Vitrinskåp med glasade pardörrar, bakomliggande hyllplan. Bredd 103 cm, djup 45 cm, höjd 152 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Fanerskador. Nyckel finns.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 jul 2019 7:53
1 600 SEK
30 jul 2019 7:53
1 500 SEK
29 jul 2019 16:11
1 100 SEK
28 jul 2019 3:34
1 000 SEK
27 jul 2019 17:44
650 SEK
27 jul 2019 17:44
600 SEK
27 jul 2019 17:44
400 SEK
27 jul 2019 17:44
350 SEK
25 jul 2019 9:20
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79