SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt

Stomme av metall med kopplad benställning. Skiva av onyx. Längd 92 cm, bredd 47 cm, höjd 40 cm.

Ställvis slitage. Märken. Anlupen.

Klubbat pris
1 100
98
103
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
14 jul 2019 19:51
1 100 SEK
14 jul 2019 19:50
1 000 SEK
14 jul 2019 19:50
975 SEK
14 jul 2019 19:50
925 SEK
14 jul 2019 19:50
875 SEK
14 jul 2019 19:49
800 SEK
14 jul 2019 19:49
750 SEK
14 jul 2019 19:49
700 SEK
14 jul 2019 19:49
650 SEK
14 jul 2019 19:47
600 SEK
14 jul 2019 19:47
550 SEK
14 jul 2019 19:47
500 SEK
14 jul 2019 19:45
400 SEK
14 jul 2019 19:45
350 SEK
14 jul 2019 14:01
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79