Ethel Halvar-Andersson

(Sverige)
Ethel Halvar-Andersson
(Sverige)

ETHEL HALVAR-ANDERSSON sannolikt, MATTA, rölakan, ca 350,5 x 196,5 cm, signerad EHA.

Polykroma geometriska mönster.

Något slitage, smutsig, fläckar. Långsidorna med smärre trampveck, kortsidorna med obetydliga skador, ställvis skadade fransar, några saknas.

Klubbat pris
35 010
3 106
3 242
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
22 jul 2019 18:50
35 010 SEK
22 jul 2019 18:50
34 010 SEK
22 jul 2019 18:50
33 500 SEK
22 jul 2019 18:47
33 000 SEK
22 jul 2019 18:47
32 000 SEK
22 jul 2019 18:46
31 000 SEK
22 jul 2019 18:46
30 060 SEK
22 jul 2019 18:46
26 500 SEK
8
22 jul 2019 18:46
25 500 SEK
22 jul 2019 18:46
24 500 SEK
8
22 jul 2019 18:46
24 000 SEK
8
22 jul 2019 18:45
22 500 SEK
22 jul 2019 18:45
21 500 SEK
22 jul 2019 18:43
21 050 SEK
22 jul 2019 18:43
20 050 SEK
22 jul 2019 18:43
19 850 SEK
22 jul 2019 18:34
17 800 SEK
22 jul 2019 18:34
17 300 SEK
22 jul 2019 18:33
16 800 SEK
22 jul 2019 18:33
16 300 SEK
22 jul 2019 18:32
15 800 SEK
22 jul 2019 18:32
15 300 SEK
22 jul 2019 18:11
14 800 SEK
22 jul 2019 18:11
14 300 SEK
19 jul 2019 15:11
12 502 SEK
19 jul 2019 15:11
12 002 SEK
19 jul 2019 15:11
10 502 SEK
19 jul 2019 15:11
10 002 SEK
19 jul 2019 15:11
8 202 SEK
19 jul 2019 15:11
8 002 SEK
19 jul 2019 15:11
7 202 SEK
19 jul 2019 15:11
7 002 SEK
18 jul 2019 18:44
6 000 SEK
13 jul 2019 10:00
5 000 SEK
12 jul 2019 21:43
500 SEK
12 jul 2019 21:27
300 SEK