Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, handspegel, Markaryd, 1960-tal.

Formpressad teak. Spegelglas på båda sidor. Längd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
600
55
57
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
7 jul 2019 19:57
600 SEK
7 jul 2019 19:54
550 SEK
7 jul 2019 19:53
500 SEK
7 jul 2019 8:50
450 SEK
5 jul 2019 14:43
400 SEK
29 jun 2019 8:32
350 SEK
28 jun 2019 22:40
300 SEK

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46