Madeleine Pyk – en samling F769

SKÅP, möjligen Tyskland / Österrike, 1700-talets andra hälft.

Målat skåp med figurscener på dörrarna. Underliggande låda. Bredd 146, djup 65, höjd 206 cm.

Smärre skador, lagningar och kompletteringar. Saknar hyllor och lås. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
5 900
560
641
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
26 jun 2019 18:23
5 900 SEK
26 jun 2019 18:23
5 700 SEK
26 jun 2019 18:21
5 500 SEK
26 jun 2019 18:20
5 300 SEK
26 jun 2019 18:20
5 100 SEK
26 jun 2019 18:18
5 088 SEK
26 jun 2019 18:18
4 888 SEK
26 jun 2019 18:18
4 800 SEK
26 jun 2019 17:54
4 600 SEK
26 jun 2019 17:53
4 400 SEK
26 jun 2019 17:53
4 288 SEK
26 jun 2019 14:23
3 332 SEK
26 jun 2019 14:22
3 132 SEK
26 jun 2019 5:01
3 000 SEK
24 jun 2019 8:01
2 500 SEK
23 jun 2019 8:50
2 000 SEK
21 jun 2019 20:42
1 900 SEK
21 jun 2019 5:58
1 788 SEK
21 jun 2019 1:30
350 SEK
20 jun 2019 3:39
300 SEK