SLAGBORD, 1800-talets mitt

SLAGBORD, 1800-talets mitt

Målat. Två klaffar. En låda i sarg. Bredd 89 cm, total längd 185 cm, höjd 76 cm.

Slitage. Torrsprickor. Senare målning. Omarbetade skivor.

Klubbat pris
7 100
627
654
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8
2 jul 2019 15:56
7 100 SEK
9
2 jul 2019 15:56
7 100 SEK
8
2 jul 2019 15:54
6 900 SEK
9
2 jul 2019 15:54
6 700 SEK
8
2 jul 2019 15:53
6 500 SEK
9
2 jul 2019 15:53
6 500 SEK
8
2 jul 2019 15:51
6 300 SEK
9
2 jul 2019 15:50
6 100 SEK
8
2 jul 2019 15:49
5 900 SEK
9
2 jul 2019 15:49
5 700 SEK
8
2 jul 2019 15:49
5 500 SEK
9
2 jul 2019 15:48
5 300 SEK
8
2 jul 2019 15:47
5 100 SEK
9
2 jul 2019 15:47
4 900 SEK
8
2 jul 2019 15:45
4 700 SEK
2 jul 2019 15:45
4 500 SEK
2 jul 2019 13:23
4 200 SEK
2 jul 2019 12:46
4 000 SEK
2 jul 2019 4:57
3 500 SEK
1 jul 2019 21:42
2 500 SEK
30 jun 2019 20:11
2 000 SEK
28 jun 2019 14:55
1 380 SEK
28 jun 2019 14:11
1 280 SEK
28 jun 2019 12:41
1 100 SEK
25 jun 2019 22:52
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79