KORGSTOLAR, ett par, sekelskiftet 1900 / 1900-talets början.

Stomme i trä, med flätning. Sitthöjd 46 cm, höjd ca 123 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
6 700
591
617
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
28 jun 2019 21:29
6 700 SEK
28 jun 2019 21:28
6 500 SEK
28 jun 2019 21:28
6 400 SEK
28 jun 2019 21:28
6 200 SEK
28 jun 2019 21:28
6 000 SEK
28 jun 2019 21:27
5 800 SEK
28 jun 2019 21:27
5 600 SEK
28 jun 2019 21:26
5 400 SEK
28 jun 2019 21:26
5 200 SEK
28 jun 2019 21:25
5 000 SEK
28 jun 2019 21:25
4 800 SEK
28 jun 2019 21:25
4 600 SEK
28 jun 2019 21:25
4 400 SEK
28 jun 2019 21:24
4 200 SEK
28 jun 2019 21:24
4 000 SEK
28 jun 2019 21:24
3 800 SEK
28 jun 2019 21:24
3 600 SEK
27 jun 2019 15:07
3 400 SEK
27 jun 2019 15:07
3 200 SEK
24 jun 2019 12:05
3 000 SEK
24 jun 2019 12:05
2 800 SEK
23 jun 2019 17:15
2 200 SEK
20 jun 2019 18:41
2 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46