GRYTA, 1700 / 1800-tal.

GRYTA, 1700 / 1800-tal.

Brons med ett ben av järn. Sidorna med hänklar. Längd 47, bredd 37, höjd 25 cm.

Smärre skador, lagningar med kompletteringar och slitage.

Klubbat pris
450
40
42
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 jul 2019 0:05
450 SEK
3 jul 2019 7:42
400 SEK
2 jul 2019 18:29
350 SEK
27 jun 2019 11:51
300 SEK