1165532
Lena Cronqvist
(Född 1938)
170
170

LENA CRONQVIST, litografi, ur "August Strindberg Ett Drömspel", signerad och numrerad 169/170.

Figurkomposition. 75 x 53. Oramat.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jul 6:20
1 200 SEK
18 jul 6:20
1 100 SEK
18 jul 6:20
1 100 SEK
17 jul 9:39
1 000 SEK
16 jul 18:59
700 SEK