Bokskåp/VITRIN, Finland, 1960-70-tal, teak.

Inredning med 3 hyllplan. Höjd 130, bredd 90,5, djup 43 cm

Åldersrelaterat slitage. Ett litet kantnagg.

Klubbat pris
575
6 515
600
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (26 bud)
8
1 jul 2019 18:44
575 EUR
9
1 jul 2019 18:43
555 EUR
8
1 jul 2019 18:43
550 EUR
9
1 jul 2019 18:42
530 EUR
8
1 jul 2019 18:42
510 EUR
9
1 jul 2019 18:41
490 EUR
8
1 jul 2019 18:39
470 EUR
9
1 jul 2019 18:39
456 EUR
9
1 jul 2019 18:38
450 EUR
8
1 jul 2019 18:37
430 EUR
1 jul 2019 18:37
420 EUR
1 jul 2019 18:37
410 EUR
8
1 jul 2019 18:37
390 EUR
1 jul 2019 18:34
370 EUR
1 jul 2019 18:34
350 EUR
1 jul 2019 17:27
340 EUR
30 jun 2019 15:34
320 EUR
30 jun 2019 15:34
300 EUR
29 jun 2019 13:17
280 EUR
29 jun 2019 13:17
260 EUR
29 jun 2019 13:16
240 EUR
29 jun 2019 13:16
220 EUR
28 jun 2019 8:04
200 EUR
27 jun 2019 23:06
110 EUR
25 jun 2019 18:19
100 EUR
25 jun 2019 8:00
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492