TOALETTBORD/SIDEBOARD, 1900-talets mitt

Ett sideboard fanerad med mahongy. Skåpsdörr med bakomliggande hyllplan. Längd 120, bredd 29-41, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
2 805
245
256
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
2 aug 2019 21:20
2 805 SEK
10
2 aug 2019 20:58
2 605 SEK
9
2 aug 2019 20:58
2 505 SEK
9
2 aug 2019 20:54
2 405 SEK
10
2 aug 2019 20:52
2 205 SEK
9
2 aug 2019 20:44
2 005 SEK
2 aug 2019 20:44
2 000 SEK
2 aug 2019 20:43
1 902 SEK
9
2 aug 2019 20:43
1 802 SEK
2 aug 2019 20:42
1 700 SEK
9
2 aug 2019 20:42
1 600 SEK
2 aug 2019 18:07
1 450 SEK
8
2 aug 2019 18:07
1 350 SEK
8
1 aug 2019 23:17
1 100 SEK
1 aug 2019 23:17
1 000 SEK
8
1 aug 2019 23:17
1 000 SEK
1 aug 2019 23:17
950 SEK
8
1 aug 2019 23:17
900 SEK
1 aug 2019 23:16
850 SEK
8
1 aug 2019 23:16
800 SEK
1 aug 2019 15:51
750 SEK
1 aug 2019 15:51
700 SEK
1 aug 2019 14:46
650 SEK
1 aug 2019 14:46
600 SEK
1 aug 2019 13:45
500 SEK
1 aug 2019 11:24
450 SEK
31 jul 2019 22:37
400 SEK
31 jul 2019 22:37
400 SEK
27 jul 2019 14:48
350 SEK
26 jul 2019 19:30
300 SEK